Sinu raha lugu?


Meil kõigil on oma personaalne raha lugu, mida igapäevaselt kaasas kanname. Kas oled teadlik, missugune on Sinu lugu? 


Tõstatatud küsimusele hakkame vastuseid otsima juba 18. augustil Viljandis, Kristel Kesalo teraapia- ja koolituskabinetis Oru 8, algusega kell 10.00-18.00.


Tasudes kuni 26.07.19 on praktikumi osaluspanus 55€

REGISTREERUN
"Missugune on Sinu raha lugu?"Raha lugu ei tähenda seda, kui suur on sissetulek või missugused on kulutused või kui suurel või vähesel määral  omame vara. Raha lugu on see, missugune on meie alateadlik suhtumine ehk varju lugu ja teadlik suhe rahaga. 
Raha lugu hakkab kujunema kohe, kui sünnime, sest meie alateadvus hakkab koheselt salvestama informatsiooni väliskeskkonnast. Raha lugu ei kujune välja vaid rahal baseeruvalt, kuid võtab enda alla kogu meie nn tõe, mida usume, kas siis teadlikult või alateadlikult. Teadlik tõde on see osa infost, millest oleme teadlikud (millest näiteks räägime, kirjutame) ning alateadlik tõde on miskit varjatut (nt. usukumus, mis on välja kujunenud lapsepõlves ning mõjutab tänaseni meie elu, kuid enam ei kaitse meid vaid pigem takistab, sest uskumus on lihtsalt oma ajas ja ruumis iganenud)
Väliskeskkonnast saadud info baasil tekivad seosed meie kehas tunnetustena ja tekitavad omakorda emotsioonid, mis salvestatakse närvisüsteemi tasandil neuron ühendustena. Seetõttu tekib ka rahalugu kogu lapsepõlve ja noorukipõlve jooksul ja salvestub närvisüsteemis automaatseteks neuronühendusteks- mis muutuvad automaatseteks mustriteks ja käitumisviisideks. 
Automaatsed mustrid meeldivad meie ajule, sest energiakadu on sellisel viiisil kõige väiksem. Kesknärvisüsteemi üks funktsioon on hoida keha ja meelt võimalikult kulusäästlikul mode'il. Sellest lähtuvalt on ka muutused inimestele tavaliselt esialgu vastuvõetamatud- sest käivitub kaitsefunktsioon ja süttib kollane alarm- kus organism peab hakkama kasutama suuremat hulka energiat. Iga uus neuroühenduse loomine nõuab organismilt hulga lisaenergiat, mistõttu emotsionaalselt tekib meil muutuste osas vastureaktsioon ja mõttetasandilt hirm, sest me ei tea, mis meid ees ootab. Kindlam on püsida teada ja tundtud loo juures, kui hakata kujundama endale uut, mis on igati hirmutav alateadvuse jaoks.


Missugused on need väljakujunenud kindlad mustrid, kuidas rahaga ümber käime?


-Kas püüame raha kokku hoida, kuid ei õnnestu - raha justkui libiseb käest ja tihti isegi ei saa aru, kuhu? 
-Meil võib olla tunne, et raha on kõige kurja juur, mis tekitab vaid pahandust ja tüli. 
-Võib-olla aga hoopis armastame raha nii palju, et ei raatsi üldse kasutada? 
-Kardetakse, et jäävad rahast ilma, kuna ei osata viimast õigesti tarvitada! 
-Selleks, et iga kuiselt ots-otsaga kokku tulla, on vaja pingutada!  
-Võime tunda ka vajadust rahast lahti saada, teadmata miks?
-Meile võib tunduda, et kunagi ei ole piisavalt, mistõttu rabame mitmel töökohal ja võib ka juhtuda, et ei jää isegi aega raha kulutamiseks!

Mustrite mõistatuslikku jada võib jätkata, kuid kindel on see, et igal ühel meist on omad rahaga seonduvad käitumuslikud harjumused, mistõttu on oluline tedvustada, missugune on Sinu suhe rahasse? 


Viimasele küsimusele hakkame vastuseid otsima juba 18. augustil  praktikumi "Sinu raha lugu" raames Viljandis, Kristel Kesalo teraapia- ja koolituskabinetis Oru 8, algusega kell 10.00-18.00.  


Planeeri endale  huvitav päev, kus saad tegeleda põneva teemaga nagu seda on RAHA ja SINA. Kui tunned, et ei ole päris kindel, missugune on Sinu suhe rahaga, siis registreeri end praktikumile! 


Praktikumi ajakava:

10.00-10.30  Tervituskohv ja puuviljad
10.30-12.30  Praktikumi osa
12.30-13.30  Lõuna aeg (ei kuulu praktikumi hinna sisse)
13.35-15.35  Praktikumi osa
15.35-15.50  Kohvipaus ja puuviljad
15.50-18.00  Praktikumi osa ja päeva lõpetamine


Registreerimine avatud kuni 15.08.2019 või kuni kohti jätkub.

Registreerudes ja tasudes kuni 26.07.19 on soodushind 55€!


REGISTREERI 


Osalemispanus ettemaksuna 65€, sisaldab:


- praktikumi ja materjale sh. raha logiraamatut

- Kohvipause koos puuviljadega 
- Koolituskaarti, andes 10%-se püsisoodustuse teraapia teenustele (kui ei ole varem koolitustel osalenud) ning templi iga koolituse kohta, millest osa võtad. 4 templit annab ühe 40% soodustuse pakutavatele teraapia/nõustamise teenustele va. esmane konsultatsioon.


Tasumine on pärast registreerimist saadetud arve alusel.Kingi praktikum oma lähedasele või sõbrale! 

Küsi personaalset KINKEKAARTI "Kingitud Aeg", valmistaja o'Le Butiik - väärtusga 10€. 
E-kinkekaart 5€Praktikum sobib kenasti ka ümbrikku "Kingitud Aeg"                Foto: Anna Volmer Photography


Küsimuste korral helista +372 512 7086 või saada e-kiri info@sunsetrise.eu   

Kohtumiseni ja päikest Teie päevadesse!


Kristel Kesalo

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eelmine postitus.

Miks meditatsioon muudab Sinu elu?

Vaimne heaolu on alus Sinu füüsilisele heaolule, aga kuidas seda saavutada? Vastus küsimusele on MEDITATSIOON🧘‍♀️ Kutse meditatsioonile!  ...

Enim loetud postitused