Teenused


TEENUSTE KIRJELDUS JA HINNAKIRIKristel Kesalo Teraapia-ja koolituskabinet Viljandis                                                  Foto: Anna Volmer Photography

Kui oled otsustanud eldada tavapärasest teistmoodi, kuid ei tea veel KUIDAS? Siis koos leiame lahendused ka Sinu teele tekkinud takistustele, olgu need siis 

 • suhted, mis ei suju ja tekitavad pingeid ning arusaamatusi organisatasioonis, pereringis ja/või üleüldiselt;
 • vaimset või füüsilist tervist puudutavad mured nagu probleemid unega, ärevus, depressioon, migreenihood, paanikahood või juba oluliselt tõsisemad terviseküsimused nagu närvisüsteemist tulenevad sümptomid, südame- ja veresoonkonna häired ning organite ala -ja/või ületalitlused, põletikud, immuunsüsteemihaigused jne;
 • töö ja rahaga seonduvad mured, mis röövivad südamerahu;
 • sõltuvusega pahuksis, mis on vangistanud Sinu meeled ja tõkestanud suhted;
 • või oled end ülekoormanud ja ummikus tundes, et enam ei jõua...

Vestlusteraapia ehk sisemist arengut toetav vestlus ning eesmärgi juhtimine ehk Coaching.

On üsna tavapärane, et teraapiasse jõuavad inimesed, kes on kaotanud oma sihi ja ei ole enam päris kindlad, mida elult ja suhetelt soovivad. Sellisel juhul kasutan vestlusteraapiat, et jõuda jälile, mis on antud olukorra tinginud. Vestlusteraapiat kasutan ühe osana mistahes teraapia meetodile lisaks.

Järgmine etapp on eesmärgi juhtimine, mille ülesandeks on:

 • aidata kliendil leida oma visiooni, seada eesmärke visiooni ellu viimiseks.
 • aidata kliendil üles leida oma sisemised ressursid ning hakata neid efektiivsemalt kasutama.
 • aidata toime tulla takistustega, mis segavad kliendil oma võimete rakendamist.
 • toetada klienti muudatuste protsessis, oma eesmärgi saavutamisel.

"Arengut toetav vestlus teraapiakabinetis"          Foto: Anna Volmer Photography

Sisemist arengut toetava vestluse tulemina leiad ülesse oma kaotatud teeotsa ja oled võimeline prioritiseerima tegelikud vajadused, alustamaks teekonda nende täitmiseks iseendas. 

Eesmärgijuhtimine aitab sisemised vajadused ja soovid materialiseeruda ehk ellu tuua.


Supervisioon

Supervisioon on süstemaatiline nõustamisprotsess, mis on vajalik eelkõige inimestega töötavatele professionaalidele ja nende tööle.

Supervisiooni kasutamine annab häid tulemusi erinevate tegevusvaldkondade, kuid eelkõige sotsiaaltöö-, haridus, täiskasvanuharidus-, personalitöö-, tervishoiu-, psühhoteraapia, hoolekandevaldkonnas töötavate inimeste puhul.

Supervisiooni kasutusvaldkond on lai, kuid kasutatakse  peamiselt organisatasioonides erinevatel alljärgnevatel eesmärkidel:

 • Töötajate individuaalne areng ja professionaalse kompetentsuse suurenemine,
 • Tööks vajalike oskuste arendamine,
 • Stressi juhtimine ja läbipõlemise ennetamine,
 • Suhtlemise ja koostöö paranemine kolleegide, klientide ja juhi vahelises töös,
 • Meeskonna ühiste eesmärkide leidmine, meeskonnatöö efektiivsuse tõus,
 • Tööprotsessi kvaliteedi, motivatsiooni ja tööga rahulolu tõusuks,
 • Organisatsiooni eesmärkide kiiremaks saavutamiseks, probleemide konstruktiivsemaks lahendamiseks,
 • Juhtimise kvaliteedi parandamiseks.


Bioenergeetiline tasakaalustamine 

Tasakaalustamine hõlmab nii energeetilist keha, kui ka füüsilist keha. Tegemist on energiavälja puhastamise, tasakaalustamise ning  laiendamisega, mõjutades seejärel ka füüsilise keha seisundit läbi parasümpaatilise närvisüsteemi, rahustades südametalitlust ja kiirendades seedimist,  omakorda mõjutades positiivselt ka endokriinsüsteemi elundkondade ja sisesekretsioonielundkonna töö talitlusi.


" Bioenergeetilisese tasakaalustamise üks etapp"                         Foto: Anna Volmer Photography

Protsessi tulemusel vabaneb energiaväljas energiavool ja füüsilises kehas paraneb vere hapnikuvarustatus,  mille tulemusel keha lõdvestub ja meel rahuneb. Inimene tunneb end füüsiliselt kergema ning tahtejõulisemana. Emotsionaalselt aga rõõmsamalt, rahulikumalt ning vabamalt. 

Bioenergeetiline tervendamine 

Tervendamine sisaldab endas lisaks tasakaalustamisele ka energiaväljast blokeeringute eemaldamist. Blokeeringud on energiatakistused, mis on tekkinud traumaatilise sündmuse (füüsilise või emotsionaalse) tagajärjel. 

Trauma tulemusel on omistatud indiviidi poolt teatav psühholoogiline kaitsemehhanism. Viimasest on välja arenenud automaatne käitumisviis.  Automaatne käitumine, mis on suure tõenäosusega välja kujunenud lapsepõlves, ühel momendil Sind enam ei kaitse vaid takistab edasi liikumast. 
Blokeeringud on alateadlikud, mistõttu ise sellele infole juurde üldjuhul ei pääse, kuid energiaväljas on antud info olemas, mida on võimalik ka läbi töötada Sinuga koostöös. 

Blokeeringute eemaldamisel, Sinu käitumine ja reaktsioon teatud sündmustele või inimesega seonduvalt muutub neutraalseks. Sündmustega või inimesega seonduvad emotsioonid on lahustatud ja ei põhjusta enam emotsionaalset ülevoolavust ja kannatust. 
Kui blokeering on seotud näiteks teatud keha osa või organiga, hakkab füüsiline keha võtma energiaväljas oleva tervendatud energiakeha olekut ja alustab loomulikku tervenemist.

Tervendamisel on kaks võimalust:1.) Bioenergeetiline rännak


klient on muutunud teadvuse seisundis ja tunnetab kehas toimuvaid protsesse, kehalisi aistinguid ning emotsioone, mida  neutraliseeritakse ja  muudetakse kliendiga koostöös.  2.) Süvatervendamine


füüsiliste kaebuste puhul, kui on välja arenenud juba nö. haigus on klient pikali ja enamjaolt protsessi vältel ka teadvuseta. 


Protsessiga kaasneb üldjuhul füüsilise keha reageering vabanemisena (pisarad, naer, kuumus, külmavärin, surin, higistamine, valu vms. seisund), mis lõpptulemusena põhjustab aga reaalseid muutusi inimese igapäevaelus ning vaimses -ja füüsilises tervises. 
Ka protsessi järgselt tuleb olla valmis, et keha reageerib füüsiliselt, kuid seda ka alati protsessi lõppedes kliendiga jagan, missuguseid  nähtusi võib oodata.

Kui tundub, et ei oska valida Sulle sobivat meetodit, siis muret pole. Eelpool kirjeldatud teenuste sobivuse lepime kokku esimesel kohtumisel toimuva  konsultatsiooni käigus. 

Meie koostöö parima tulemuse huvides, palun loe läbi ka oluline info ennem teraapiasse tulemist, millega saad tutvuda SIIN 

Energiaravist saad lähemalt lugeda SIINTEENUSTE HINNAKIRI


Esmane konsultatsioon                                                   1h/ 55.- 
                           

Vestlusteraapia ja eesmärgi juhtimine                          1h/ 99.- 


Bioenergeetiline tasakaalustamine                               1h/ 111.- 

Bioenergeetiline tervendamine                                      1h/ 111.- 
(teadvuseta)
                    
Valu teraapia                                                                               1h/ 111.-     
(nt. migreen, põletik, krooniline valu jms.)  

Holistiline regressiooniteraapia lühiseanss             150.-/ kord
(1,5-2 h) 

Holistiline nelik                                                              450.-
(4x3h 2 nädalase ajavahemiku jooksul)                          

Coaching/Supervisioonid organisatsioonidele        Kokkuleppel

Seminarid/praktikumid organisatsioonidele           Kokkuleppel                

NB! Tänast olukorda arvestades, kus peame õppima elama Covidiga on kõik eelpool nimetatud teenused võimalik teostada ka distantsilt, läbi interneti Zoom keskkonna!


ÄRA JÄÄ MUREGA ÜKSI, LAHENDUS ON ALATI OLEMAS!


Registreerumiseks või täiendavaks infoks, palun võta ühendust telefonil +372 512 7086, e-mailiga: info@sunsetrise.eu või postita küsimus otse paremal asuvasse "Ole julge ja küsi" postkasti.


"Elu on loodud olema õnnelik, tuleb vaid õppida aktsepteerima elus ette tulevaid sündmusi, kui võimalusi, muutes end seeläbi iseenda parimaks versiooniks! " 

/Kristel Kesalo/


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eelmine postitus.

Miks meditatsioon muudab Sinu elu?

Vaimne heaolu on alus Sinu füüsilisele heaolule, aga kuidas seda saavutada? Vastus küsimusele on MEDITATSIOON🧘‍♀️ Kutse meditatsioonile!  ...

Enim loetud postitused