Maailm minu sees

Blogi "Maailm minu sees" on inspireeritud mõttest, kus soovin edasi anda lugusid elust enesest, ideid ja meetodeid oma kogemustest inimestele, kellel on soov ja tahe leida ülesse oma TÕELINE MINA, nimetagem seda siis ISE-ks, HINGE EESMÄRGIKS või laiemalt väljendades VAIMUKS. 
"Vabasta end puurist, särav hing"                 Foto: Anna Volmer Photography
Olles ise alustanud muutumise teekonda rohkemal ja vähesemal määral aastast 2006, jõudsin murdepunkti oktoobris 2014. Niinimetatud taassünni tegin läbi novembris 2019, kui alustasin oma elu ja ennast hindama koos oma varasema hinnalise pagasiga, aidates oma elu kujundada teisel tasandil ja teistsuguste prioriteetidega.

2020 uue tsükli ja suurte muutuste aastal tegin oma elus väga murrangulised valikud ja võib öelda, et ilmselt kogesin esmakordselt, mida tähendab ühtsus.
Olen kogenud hinge kasvamise protsessi erinevaid verstaposte ja õppinud elama oma intuitsiooni juhatusel, lastes tunda järjest suuremat rahu sellega, mis ilmneb. 
2022 aasta  oli minu jaoks mõtisklus ning äärmiselt sügav ja vaikne aeg, kus julgesin proovida pikemat tegevusettuse aega. 

Ma ei soovi jätta muljet, et olen  teekonna lõpetanud. Spirituaalse inimesena olen kindel, et kasv on jätkuv ning igavene. Läbime järjest erinevaid tasandeid ja kes teab, kui palju neid on ja kui paljuks me inimesena või hingena võimelised oleme? Iga tasandiga toimub energeetiline muutus ja koos energeetilise muutusega kaasneb sisemine areng ja elu muutus füüsilisel tasandil. 

Olles ise märganud muutusi oma sisemuses, iseenda käitumises ja saanud kinnitusi selleks ka elus väljaspool mind, saan edastada kogemusi läbi oma olemuse, lugude  ja tegude. Inspireerida Sind leidma eneses jõudu ning usku, et igaüks meist on unikaalne looming, mis ootab väljendumist just sellisena nagu tegelikult oled, mitte hoidma end maskide varjus, sest hirm üksinduse ees ei lase avaneda.

Hirm end avalikustada tervendajana oli minu suurim hirm- kuskil mälusopis oli teadmine, et omada võimet läbi tunnetuse mitte nähtavat reaalsust tajuda on alandav ning karistatav. See oli alateadlik hirm hingemälust, et mitte näha end sellena, kes ma tegelikult olen vaid kuvada end sellena, kelleks olin kujunenud läbi keskkonna mõjude ja sotsiaalsete tõekspidamiste olla aktsepteeritav. Täna võtan seda osa enda olemusest loomulikuna, kuid see ei määratle minu elu ega tegevust. Ma olen ikka see sama Kristel, kuid iseenesest ja ümbrusest teadlikum.  

Mõistan, et täna küll tegutsen aktiivsemalt terapeudina, kuid see ei sega mind homme tegutsemast muul tegevusalal. 
See, millega igapäevaselt tegeleme hingele tähtsust ei oma. On aga oluline, kuidas oma hinge/olemust väljendame.


Armastusega,

Kristel Kesalo
Vaimse-ja füüsilise tervise terapeut/ eluvaldkonna treener


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eelmine postitus.

Tegevusetuse valu ja ilu...

      "Iseenese eest ei põgene... "             Foto: Ester Karm Täna on selline huvitav päev- Mitte midagi tegemise rahvusvahelin...

Enim loetud postitused