Maailm minu sees

Blogi "Maailm minu sees" on inspireeritud mõttest, kus soovin edasi anda lugusid elust enesest, ideid ja meetodeid oma kogemustest inimestele, kellel on soov ja tahe leida ülesse oma TÕELINE MINA, nimetagem seda siis ISE-ks, HINGE EESMÄRGIKS või laiemalt väljendades VAIMUKS. 
"Vabasta end puurist, särav hing"                 Foto: Anna Volmer Photography
Olles ise alustanud muutumise teekonda rohkemal ja vähesemal määral aastast 2006, jõudsin murdepunkti oktoobris 2014. Niinimetatud taassünni tegin läbi novembris 2019, kui alustasin oma elu ja ennast hindama koos oma varasema hinnalise pagasiga, aidates oma elu kujundada teisel tasandil ja teistsuguste prioriteetidega.

2020 uue tsükli ja suurte muutuste aastal tegin oma elus väga murrangulised valikud ja võib öelda, et ilmselt kogesin esmakordselt, mida tähendab ühtsus.
Olen kogenud hinge kasvamise protsessi erinevaid verstaposte ja õppinud elama oma intuitsiooni juhatusel, lastes tunda järjest suuremat rahu sellega, mis ilmneb. 
2022 aasta  oli minu jaoks mõtisklus ning äärmiselt sügav ja vaikne aeg, kus julgesin proovida pikemat tegevusettuse aega, siis 
2023 oli kaalutlemise aasta mitmes erinevas eluvaldkonnas korraga. Võib öelda, et aastal 2023 sai eluvaldkonna ring uue hinnangu ja ette võetud mitmed suured elumuutused. 

Spirituaalse inimesena olen kindel, et kasv on jätkuv ning igavene. Läbime järjest erinevaid tasandeid ja kes teab, kui palju neid on ja kui paljuks me inimesena või hingena võimelised oleme? Iga tasandiga toimub energeetiline muutus ja koos energeetilise muutusega kaasneb sisemine areng ja elu muutus füüsilisel tasandil. 
Olles ise märganud muutusi oma sisemuses, iseenda käitumises ja saanud kinnitusi selleks ka elus väljaspool mind, saan edastada kogemusi läbi oma olemuse, lugude  ja tegude. Inspireerida Sind leidma eneses jõudu ning usku, et igaüks meist on unikaalne looming, mis ootab väljendumist just sellisena nagu tegelikult oled, mitte hoidma end maskide varjus, sest hirm üksinduse ees ei lase avaneda.

Hirm end avalikustada tervendajana oli minu suur hirm- kuskil mälusopis oli kogemus, et omada võimet läbi tunnetuse mitte nähtavat reaalsust tajuda on alandav ning karistatav. See oli alateadlik hirm hingemälust, et mitte näha end sellena, kes ma tegelikult olen, vaid kuvada end sellena, kelleks olin kujunenud läbi keskkonna mõjude ja sotsiaalsete tõekspidamiste olla aktsepteeritav. Täna võtan seda osa enda olemusest loomulikuna, mis ei määratle minu elu ega tegevust. Ma olen ikka see sama Kristel, kuid iseenesest ja ümbrusest teadlikum ja otsusekindlam.

Tegutsesin aktiivselt terapeudina aastatel 2018-2023.  Detsembris 2023 otsustasin terapeudina tegutsemise lõpetada. Ainuüksi sõna terapeut on 2-3 aastaga tundmatuseni muutunud ja võiks pretendeerida kõige arusaamatuma tähendusega sõnale, kahjuks rohkem negatiivse alatooniga. Tunnen, et selles mõistatuses täna kaasa lüüa ei soovi. Loodan siiralt, et terapeudi positiivne kuvand, olulisus ja vajadus meie ühiskonnas ühel päev taastatakse! 
Jään toetama aga teadliku muutuse vajadusega ning vaimsel/spirituaalsel teel olevaid inimesi ja organisatsioone, kes võivad end ühel hetkel leida suures segaduses teadmata, mis nendega toimub ja kuidas edasi?

See, millega igapäevaselt tegeleme hingele tähtsust ei oma. On aga oluline, kuidas oma hinge/olemust väljendame. Püüan olla oma hinge kutsetega kontaktis ning väljenduda vastavalt, isegi siis, kui taaskord on pind jalge alt kadunud ning tuleb ette võtta uus suund.


Armastusega,

Kristel KesaloKommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eelmine postitus

Nime sünnilugu- SunsetRise on 5!

Mäletan veel üsna erksalt ettevõtte SunsetRise saamislugu, mida saab lugeda postitusest " Kas kannapööre elus on mõistlik?" Posti...

Enim loetud postitused