Ettevõttest SunsetRise OÜSunsetRise OÜ- asutatud aprillis 2018 ja loodud toetamaks indiviide, gruppe ja organisatsioone, kes on otsustanud toimida senisest teistmoodi.

Üldjuhul on tegemist ajendatud otsusega. Üks või mitu olulist elusündmust on viinud olukorda või seisundisse, kus normaalne kulg eluga edasiminekuks on raskendatud. 

Takistusi võib olla erinevaid- raskused suhetes, liigne stress, ebakindlus,  üleüldine vaimne tervis ja erinevate eluvaldkondade kriisi seisundid.

"Kasvamise ilu, võlu ja valu"                                      Foto: Ester Karm

Kõik eelpool nimetatud elusituatsioonid kahtlemata on elus komistuskiviks jätkamaks harjumuspärast ja tavapärast elu. 
Keerulised sündmused võivad põhjustada valu, hirmu, teadmatust ning kurbust. Siinjuures ei saa nimetamata jätta ka tundeid nagu viha, häbi ja süü. 
Viimati nimetatud tunded on enamjaolt peidetud, halvates meie igapäevast elu ning tihti just kõige suurimal määral.
Olles eelpool nimetatud tunnetest tekitatud emotsioonide valduses ei suudeta näha väljapääsu olemasolevast olukorrast ja emotsioonide üle kontroll kaob.

Kas emotsioone kontrollida on kerge?

Ei, esialgu ei ole kerge, kuid siiski võimalik. Võimalik aga juhul, kui oled valmis emotsioone aktsepteerima ja neid tundma. Tahe on oluline, siis on ka võimalused! 

Muutumisprotsess mõistagi ei saa olla väga lühiajaline. Iga inimene on aga unikaalne ja tema seisund abi palumise hetkel võib olla erineva meelestatusega, -raskusastmega ja -teadvusseisundiga.  

Muutuse protsessis on oluline valida sobivad meetodid ja vahendid, et kliendil on võimalus jõuda lähemasse kontakti kehaliste tunnetega, emotsioonidega ning oma tegelike vajadustega, et olla ühel päeval koormavast üle ning kogemuse võrra rikkam. 
Nagu öeldakse - Inimene õpib kogu elu,  kuidas olla veel parem inimene!? 


Muutusprotsessi lõpptulemusena oled:


1.  Teinud rahu minevikuga, 
2.  tead, mida oma elult soovid,
3.  taasatad usalduse iseendasse ja oma võimetesse,
4.  rahulolev keskkonnaga enda sees ja enda ümber...
5.  õpid järjest enam elama käesolevas momendis, 
6.  liigud suunas, kus saad oma olemust täisväärtuslikult väljendada ning teostada.Elu on potentsiaal ja Sina selle väljendus!


Kristel Kesalo

SunsetRise OÜ
Kõrgemäe 18, 71005 Viljandi
Tel: +372 512 7086
e-post: info@sunsetrise.eu

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eelmine postitus

Nime sünnilugu- SunsetRise on 5!

Mäletan veel üsna erksalt ettevõtte SunsetRise saamislugu, mida saab lugeda postitusest " Kas kannapööre elus on mõistlik?" Posti...

Enim loetud postitused