Ettevõttest

SunsetRise OÜ oma igapäevases tegevuses on loodud toetamaks indiviide ja gruppe, kes on otsustanud toimida senisest teistmoodi.

                                                                                                                                    Foto: Ester Karm 

Üldjuhul on tegemist ajendatud otsusega. Üks või mitu olulist elusündmust on viinud olukorda või seisundisse, kus normaalne kulg eluga edasiminekuks on raskendatud. Takistusi võib olla erinevaid- suhteprobleemid, stress ja depressioon, majanduslikud raskused, füüsilisest tervisest tulenevad probleemid ning paraku ka lähedase inimese kaotusvalu. 

Kõik eelpool nimetatud elusituatsioonid kahtlemata on elus komistuskiviks jätkamaks harjumuspärast ja tavapärast elu. 
Keerulised sündmused võivad põhjustada valu, hirmu, teadmatust ning kurbust. Siinjuures ei saa nimetamata jätta ka tundeid nagu viha, häbi ja süü. 
Viimati nimetatud tunded on enamjaolt peidetud, halvates meie igapäevast elu ning tihti just kõige suurimal määral.
Olles eelpool nimetatud tunnetest tekitatud emotsioonide valduses ei suudeta näha väljapääsu olemasolevast olukorrast ja emotsioonide üle kontroll kaob.

Kas emotsioone kontrollida on kerge?

Ei, esialgu ei ole kerge, üldsegi mitte kerge, kuid siiski võimalik. Võimalik aga juhul, kui ollakse valmis sammuks emotsionaalsest keerisest välja. Tahe peab tulema keerise tsentrist, siis on võimalik hakata eksinule taas teed näitama tagasi oma kiirteele, millelt oli toimunud kõrvale põige.

Teele suunamise viise on erinevaid ja antud protsess mõistagi ei saa olla väga lühiajaline. Loomulikult on iga inimene unikaalne ja tema seisund teraapiasse saabumise hetkel võib olla erineva raskusastmega, erineva meelestatusega ja teadvusseisundiga.  

Terapeudi roll protsessis on valida õiged meetodid ja vahendid inimese suunamisel tagasi oma rajale, olles taas võimeline nägema valgust tunneli lõpus ja uskuma, et ühel päeval on sellest kõigest üle ning kogemuse võrra rikkam. Isegi, kui viimane lause ei tundu antud hetkel absoluutselt 
relevantne -"kogemuse võrra rikkam" milleks selline kogemus, selline kannatus ja vaev?
"Kasvamise ilu, võlu ja valu"                                      Foto: Ester Karm
Etteruttavalt saan öelda, et me ei tea sel raskel hetkel kunagi, milleks meile see kõik, kuid usu - ühel päeval saad kõik teada... saad teada, kui oled piisavalt tahtejõuline ning püsiv oma eesmärgis. Usud iseendasse ja oma võimetesse - olles ühel kaunil päeval taas elurõõmus ning tahtejõuline. Võimeline elama armastuses, rahus ning külluses, kuid seda mõtestatumalt ning suurema teadmisega, kui elaes varem oleks osanud...See kõik on võimalik! Ehk saan ka Sind oma teekonnal toetada? 

Erinevaid takistusi olen võrdlemisi noore ea kohta kogenud erinevaid. Kuid nagu öeldakse - Inimene õpib kogu elu,  kuidas olla veel parem inimene? 


Teraapiategevuse lõpptulemusena oled:


1. teinud rahu minevikuga, 
2. tead, mida oma elult soovid,
3. liigud suunas, kus saad oma olemust täisväärtuslikult väljendada ning teostada,
4. taasatad usalduse iseendasse ja oma võimetesse,
5. oskad elada käesolevas momendis, 
6. oled rahulolev keskkonnaga enda sees ja enda ümber...

Kui eelnev tekitas Sinus huvi, leiad täpsema kirjelduse pakutavatest teenustest 🔻

Kui otsustad, et elu võiks pakkuda Sulle rohkem rõõmu ja rahulolu, olen Sinu jaoks olemas! 

Võta minuga ühendust ja lepime kokku esmase konsultatsiooni. 

SunsetRise OÜ

Kõrgemäe 18, 71005 Viljandi
Tel: +372 512 7086
e-post: info@sunsetrise.eu


Armastusega,

Kristel Kesalo
Vaimse-ja füüsilise tervise terapeut/ eluvaldkonna nõustaja


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eelmine postitus.

Miks meditatsioon muudab Sinu elu?

Vaimne heaolu on alus Sinu füüsilisele heaolule, aga kuidas seda saavutada? Vastus küsimusele on MEDITATSIOON🧘‍♀️ Kutse meditatsioonile!  ...

Enim loetud postitused