Minust


Olen abielus ja nelja lapse ema. 2005.a. lõpetanud Rahvusvahelise äriõiguse magistratuuri Tallinna Ülikooli Ühiskonnateaduste Instituudis.  
Töötanud rahvusvahelistes ettevõtetes tootmise ning ostu-müügi valdkonna keskastmejuhina.
Ettevõtjana tegev aastast 2010, Rotary klubi liige aastast 2011 ning holistilise ehk tervikliku maailmakäsitlusega tegelenud alates aastast 2006. 
Aastatel 2017-2018 Neal Donald Walsch'i õpilane  ning augustis 2021 lõpetanud Deborah King Learning Center 's Lifeforce Energy Healing meistri taseme. Holistiline treening läbitud aastatel 2016-2018 ja regressioonitreaapia kutseõpe Holistika Instituudis omandatud(2018-2022).      

Osaühingus SunsetRise vaimse -ja füüsilise tervise terapeudina ning eluvaldkonna treenerina praktiseerinud aastast 2018 ning organisatsioonides konsultant- superviisiorina alates 2021.Holistilise maailma juurde tõi mind esmakordselt minu vanim poeg Kennert, kellel olid beebina probleemid uinumisega ning turvalisusega. Olin proovinud nii palju erinevaid meetoteid, kui üks noor ema tol korral oskas, kuni mulle soovitati minna Brandon Bays poolt välja töötatud meetodi baasil Rännakule. 

Mis oli tol korral kaotada? Ma polnud eelnevalt midagi Rännakust kuulnud, kuid tundus väga huvitav. Läksin ning kogesin midagi imelist! Minu poeg uinus juba samal õhtul iseseisvalt ega ärganud kordagi keset ööd röökides. Tundisn end suurepäraselt ja jätkasin rännakuid ka teistel teemadel. Tulemused olid tuntavad ja usk sellesse meetodisse aina tõusis, mistõttu leidsin end raamatupoodides eneseabi sektoris üsna tihti.


Lapse kasvades tuli nö. ELU vahele ning aega jäi vähemaks. Läksin ka uuesti tööle ning holistiline maailm mõnda aega minu ümber väga aktuaalne ei olnud. Kõik tundus tookord olevat ka "suurepärases" korras- Töö, sõbrad, kodu, pere, majanduslik kindlustatus, mida muud võis hing ihata?

Tagantjärele tarkusena, tulid ka tagajärjed harrastatud eluviisile- töönarkomaania. 
Sõltuvus olla pidevas tegevuses ning tähelepanus. Unustusse oli aga jäänud, mis on elus tegelikult oluline! Olin oma tegemistes jätnud tähelepanuta iseenda ja oma tõelised vajadused, mis olid mattunud ajaga nii sügavale minu sisse, et ma polnud võimeline aru saama, kes ma tegelikult olen ja miks ma midagi teen?


Bioenergeetilise taju (tajun emotsionaalse/mentaalse ja keha füüsilise probleemi olemasolu ja nendevahelist seotust) avastasin endal "juhuslikult", läbi oma laste. 

Lapsed olid pikalt haiged, köhisid, olid palavikus ja nohused. Ühel ööl läksin nende juurde ja asetasin käe nende rinnale või seljale. Endalegi üllatusena, köhimine peagi lakkas, mistõttu läksin järgmise lapse juurde ja juhtus sama. Järgnevalt "juhtusid" minu teele ikka ja jälle inimesed, kes kurtsid pinges kaela või valutavat selga. Taas üllatusena tõdeti, et tõesti keha lõdvestus ning valu kadus, mis pani mind mõtisklema, mis on see, mida teen? 

Ega seda välja ei mõelnudki, mida teen ning kuidas täpsemalt? 

Järjest enam hakkas aga infot minuni jõudma, kas raamatute näol või mõne interneti baasil kursuse osas, mis huvitas jne, jne., kuni mõistsin, et olen võimeline biovoolude abil koondama ning edasi andma nii maa, kui ühisvälja energiat ja selle tulemusel tervendama energeetilist keha, mis realiseerub füüsilises kehas. 

 

Usun, et inimene on nii suur müsteerium ja inimvõimete avastamine saab minna ainult laiaulatuslikumaks. Minu soov on olla osa sellest protsessist ja koostöös oma klientide, tuttavate ja lähedastega ka seda pidevat arengut kogeda.


Oma pimedaimast perioodist avalikustan ühe inglise keelse luuletuse "Stay with me" pühendusega minu armsale tütrele Kerthelile, kes oli minu tõeliseks äratajaks...

"I will always love You" Foto: Ester Karm

"Stay with me"

Once I was down to hill
Thinking: " no more to live"
I was giving up the will
about to sleep so, so well...

Suddenly heard sound so clear
" Dear mom don't fear,
Don't leave us here,
We need You here and there".

"Throw away these thoughts so bad
stay with me and make me glad.
Give up and let go the gear
Let God take care, My Dear!"
Hoidke ennast ja paluge abi, kui ise enam ei oska...Armastusega,

Kristel Kesalo
Vaimse-ja füüsilise tervise terapeut/ eluvaldkonna treenerKommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eelmine postitus.

Tegevusetuse valu ja ilu...

      "Iseenese eest ei põgene... "             Foto: Ester Karm Täna on selline huvitav päev- Mitte midagi tegemise rahvusvahelin...

Enim loetud postitused