Minust

Olen abielus ja nelja lapse ema. Lõpetanud Rahvusvahelise äriõiguse magistratuuri Tallinna Ülikooli Ühiskonnateaduste Instituudis (2005 a.). Töötanud peamiselt rahvusvahelistes ettevõtetes tootmise ning ostu-müügi valdkonna keskastmejuhina. 

Ettevõtjana tegev aastast 2010 ning holistilise ehk tervikliku maailmakäsitlusega tegelenud iseseisvalt alates aastast 2006.

   September 2018                                                                               Foto: Anna Volmer Photography

Õppinud spirtuaalse õpetaja Neal Donald Walsch-i õppeprogrammides ja lõpetanud Deborah King Lifeforce Energy Healing sertifitseeritud 1-3 astme koolitused. Meistri tase lõpetatud augustis 2021.

 

Holistika Instituudis lõpetasin 2018 aasta veebruaris Holistilise  treeningu -ja regressiooniteraapia õppeprogrammi. Kutseõpe on omandamisel 2018-2022.


Täiendanud olen end rohke kutsealase lugemisvara abil ning maailmas tuntud parimate raamatute autorite interneti baasil õppeprogrammidega, peamiselt spirituaalse-, transpersonaalse -ja parapsühholoogia valdkonda jäävate kursustega. 

 

Holistilise maailma juurde tõi mind esmakordselt minu vanim poeg Kennert, kellel olid probleemid uinumisega ning turvalisusega. Olin proovinud nii palju erinevaid meetoteid, kui üks noor ema tol korral oskas, kuni mulle soovitati minna Brandon Bays poolt välja töötatud meetodi baasil Rännakule. 

Mis oli tol korral kaotada? Ma polnud eelnevalt midagi Rännakust kuulnud, kuid tundus väga huvitav. Läksin ning kogesin midagi imelist! Minu poeg uinus juba samal õhtul iseseisvalt ega ärganud kordagi keset ööd röökides. Tundisn end suurepäraselt ja jätkasin rännakuid ka teistel teemadel. Tulemused olid tuntavad ja usk sellesse meetodisse aina tõusis, mistõttu leidsin end raamatupoodides eneseabi sektoris üsna tihti.

Lapse kasvades tuli nö. ELU vahele ning aega jäi vähemaks. Läksin ka uuesti tööle ning holistiline maailm mõnda aega minu ümber väga aktuaalne ei olnud. Kõik tundus tookord olevat ka "suurepärases" korras- Töö, sõbrad, kodu, pere, majanduslik kindlustatus, mida muud võis hing ihata?

Tagantjärele tarkusena teades nüüdseks Universumi seaduspärasusi, tulid ka tagajärjed eluviisile, mida harrastasin- töönarkomaania. Sõltuvus olla pidevas tegevuses ning tähelepanus. Unustusse oli aga jäänud, mis on elus tegelikult oluline! Olin oma tegemistes jätnud tähelepanuta iseenda ja oma tõelised vajadused, mis olid mattunud ajaga nii sügavale minu sisse, et ma polnud võimeline aru saama, kes ma tegelikult olen ja mis oli minu esialgne  plaan selles maailmas, ajas ja ruumis!

 

Täna on minu prioriteet olla eelkõige kättesaadav iseenda jaoks, toetav ja armastav abikaasa oma mehele ning eelkõige olemas oma laste arengus nii nende mängus, mures kui rõõmus.

Bioenergeetilise taju (tajun emotsionaalse/mentaalse ja keha füüsilise probleemi olemasolu ja nendevahelist seotust) avastasin endal "juhuslikult", läbi oma laste. 

Lapsed olid pikalt haiged, köhisid, olid palavikus ja nohused. Ühel ööl läksin nende juurde ja asetasin käe nende rinnale või seljale. Endalegi üllatusena, köhimine peagi lakkas, mistõttu läksin järgmise lapse juurde ja juhtus sama. Järgnevalt "juhtusid" minu teele ikka ja jälle inimesed, kes kurtsid pinges kaela või valutavat selga. Taas üllatusena tõdeti, et tõesti keha lõdvestus ning valu kadus, mis pani mind mõtisklema, mis on see, mida teen? 

Ega seda välja ei mõelnudki, mida teen ning kuidas täpsemalt? 

Järjest enam hakkas aga infot minuni jõudma, kas raamatute näol või mõne interneti baasil kursuse osas, mis huvitas jne, jne., kuni mõistsin, et olen võimeline biovoolude abil koondama ning edasi andma nii maa, kui ühisvälja energiat ja selle tulemusel tervendama nii energeetilist keha, kui ka füüsilist keha. 

 

Antud annet olen võtnud väga tõsiselt ning tegelenud intensiivselt vaimsete -ja füüsilise probleemide põhjuste välja selgitamise ning tervendamisega 2017 aasta algusest, jätkates sisemist arengut käsikäes õpingutega ka edaspidiselt. 


Usun, et inimene on nii suur müsteerium ja inimvõimete avastamine saab minna ainult laiaulatuslikumaks. Minu soov on olla osa sellest protsessist ja koostöös oma klientide, tuttavate ja lähedastega ka seda pidevat arengut kogeda.


Oma pimedaimast perioodist avalikustan ühe inglise keelse luuletuse "Stay with me" pühendusega minu armsale tütrele Kerthelile, kes oli minu tõeliseks äratajaks hallist unest...

 


"I will always stay with You" Foto: Ester Karm

"Stay with me"

Once I was down to hill
Thinking: " no more to live"
I was giving up the will
about to sleep so, so well...

Suddenly heard sound so clear
" Dear mom don't fear,
Don't leave us here,
We need You here and there".

"Throw away these thoughts so bad
stay with me and make me glad.
Give up and let go the gear
Let God take care, My Dear!"
Hoidke ennast ja paluge abi, kui ise enam ei oska...Armastusega,

Kristel Kesalo
Vaimse-ja füüsilise tervise terapeut/nõustaja

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eelmine postitus.

Miks meditatsioon muudab Sinu elu?

Vaimne heaolu on alus Sinu füüsilisele heaolule, aga kuidas seda saavutada? Vastus küsimusele on MEDITATSIOON🧘‍♀️ Kutse meditatsioonile!  ...

Enim loetud postitused