neljapäev, 17. jaanuar 2019

Juhuseid ei eksisteeri...

 


Detsemberis 2016 alustasin praktiseerimist teraapia ja bioenergeetika vallas ja seda päris „juhuslikult“ nagu ikka kõige suuremad ja parimad muutused meie elus aset leiavadki!

"Koolituskabinet"
Tänaseni mäletan päeva, kui tundsin ära oma kutsumuse. Olin teel abikaasaga Viljandist -Tallinna ja rääkisin telefonis oma kauaaegse tuttavaga, keda polnud ca 15 aastat näinud. Võtsin temaga ühendust, kuna nägin teda oma abikaasaga unes ja see kummitas mind pidevalt, justkui sisemine hääl korrutas, et võta ühendust.
Tol hetkel me regulaarselt läbi ei käinud ja justkui polnudki põhjust kontakteeruda. Sel perioodil tegelesin aga aktiivselt investeerimiskullaga Global Intergold, mis andis põhjuse! Helistasin ja leppisime kohtumiseks aja kokku. Rääkisin võimalustest, mida pakkus Global Intergold, mille üle jäi ta mõtlema. Kui õigesti mäletan, siis see oligi põhjus, miks talle tagasi helistasin. Rääkisime kullast ja elust-olust, kuni jutt jõudis tema eluni, mis sel hetkel oli jõudnud läbipõlemiseni. 

Ise olin just ummikseisust hakanud väljuma koos väärtusliku pagasiga, mida antud olukord mulle oli andnud ja õpetanud. Rääkisime edasi, kuni ühel hetkel hakkasid mul pisarad lihtsalt voolama ja süda tagus rinnus, justkui karjudes „Kristel, see on nüüd Sinu hetk- see oli põhjus, miks oled omandanud need kogemused ja õppetunnid ning raskused, mille oled ületanud. Sa oled tulnud siia õpetama ja edasi andma oma kogemusi, mis on väärtuslikud ka teistele!!!“ Tekkis vaikus ja küsisin: „ Kas oled valmis ja nõus olema minu esimene proovi klient? Olen ju selle tee juba läbi käinud, ehk oskan Sind sel raskel momendil juhendada !?“

Praktiseerides vaimset eluviisi, õppisin sel hetkel ka juba Holistika Instituudis, mis andis mulle julgust ja uudishimu nõustamistee ette võtta...
Leppisime kokku esimese kohtumise, mis leidis aset minu kodus. Esimesele kohtumisele järgnes teine, teisele kolmas jne. Ma väga nautisin antud protsessi ning tundsin, kuidas see tegevus pakub mulle rõõmu ja samuti kinnitust, kui vajalik on tänapäeval teraapia olemasolu inimestele.   

Mõeldes tagasi iseenda rasketele aegadele usun, et isekeskis sellest olukorrast väljuda oleks olnud ilmselt väga, väga keeruline, kui mitte võimatu. Mäletan, kui raske oli astuda esimest sammu tunnistamaks, et olen lõksus ja ma ei oska iseseisvalt välja tulla. Mul oli nii HÄBI, et ma ei saanud hakkama ja hea meelega poleks üldse kodust lahkunud. Mulle tundus, et mu otsaette on kirjutatud „ läbikukkuja“, mille peale näitasid kõik näpuga: „Ta ei saanud hakkama, ta läks põhja!“


Jutt levis minu uue tegevuse osas ning mõne aja pärast sain endale väikese kabineti Päikesekillu perekeskuses. Aeg Päikesekillu perekeskuses oli olnud justkui minu inkubatsiooni aeg. Sain endale oma väikese pesa, kus kirjutasin blogi postitusi, õppisin, mediteerisin, olin vaikuses, kuulasin muusikat või mõnda webinari ja loomulikult tegelesin ka nõustamis-ja teraapia tööga, peamiselt veel praktikakorras, kuid peagi sai Töötukassa abiga kirjutatud ka projekt uue ettevõtte teostamiseks.  

Äriplaani kirjutamine andis mulle võimaluse mõtted paberile kanda ning hoolega läbi mõelda, kuidas edasi? Siinjuures väga soovitan lugejatele, kui soovite enda osas miskit teadvustada- lihtsalt kirjutage. Isegi, kui esialgu ei oma aimu ka, millest?, ikkagi kirjutage! Olen kindel, et kirjutate välja midagi väga olulist , mis võib olla tõhus teeots või idee, millest kinni võtta ja edasi sammuda.

 „ Südamesoovidel on kombeks täituda“  nii tõesti on...


" Vaade kellatornile"    
Täna, pärast 2 aastat, olen esimest päeva oma väikeses unistuste teraapia-ja koolituskabinetis imearmsas Viljandi linna südalinna piirkonnas, kus ühest aknast avaneb vaade kellatornile ja teisest aknast mägine maastik väiksematele ja suurematele miljööväärtuslikele majadele. Maja ümbritseb rahu ja vaikus, täpselt nii nagu peaks valitsema iga ühe südames. Kirjutasin kord blogi postituses „Mis on Sinu ümber on Sinu sees...“sellest, kuidas saad enda sisemaailma vaadelda läbi oma ümbruse.  

Minu ümbrus annab mulle märku, et olen jõudnud oma rahu sadamasse ja valmis looma teed sinna ka teistele, kes on otsustanud, et soovivad oma ellu tuua rahu, rohkem lusti ja armastust iseenda ja teiste suhtes.
Minu praksis asub nüüd Viljandis Oru tn 8, vast valminud hubases ja miljööväärtuslikus majas... 

Mul on hea meel, et pärast väikest pausi, mis on tekkinud ühest kohast teise kolimisega ja uue koha sisse seadmisega, olen Teiega koos taas valmis lahendusi leidma!

Usun, et lisaks teraapiale ja nõustamisele on vajalik ka baasmaterjal, mida on oluline mõista, et teraapia oleks tulemuslik. Seetõttu olen loonud lisaks teraapia ruumile ka väikese koolituskabineti, võimaldades lihtsalt põimida omavahel baasteadmiste omandamine ja teraapia läbiviimine inimestele, kellel ei ole võimalik pühendada end täielikult muutumiste teele, kuid siiski tunnevad lähemalt huvi spirituaalsest (terviklikust ja vaimsest) eluviisist ja universumi seadustest, mis ilmselt ületavad kõik kirjutatud seadused- nagu Maltal öeldakse "Sina teed plaane ja Jumal üleval naerab"

Alustan peatselt väikese grupi moodustamisega, kus lisaks teraapia seanssidele käsitletakse kõiki peamisi eluvaldkondasid (heaolu; suhted; tervis; karjäär; elueesmärk; spiritiuaalne eluviis ning enesekehtestamine) baseerudes peamiselt minu kõige esimesete mentorite - auväärsete Neale Donald Walsch’i ja Deborah King õpetustele, mida olen aastate jooksul nende kõrvalt omandanud ja seni ka edastanud üksikteraapiates.

Rohkem informatsiooni antud grupiteraapia kohta juba peatselt saadaval blogi koolituste lehel...


Uudised ei ole veel lõppenud...


"Wagenküll lossispa Taageperas"  
Veebruari lõpus leiab aset (28.02-01.03.2019) 2 päevane praktikum „ Appi, olen ummikseisus ja ei tea, kuidas edasi!? Taageperas Wagenküll lossispaas, vaikses ja rahulikus keskkonnas, kus Teid ootavad lahendused küsimustele ja teadmine kuidas ja kuhu edasi...?  Täpsemalt on võimalik praktikumiga tutvuda SIIT

Mitte midagi siin maailmas ei ole juhuslikku, kõik halb on millekski hea- see ütlus on kordi omal nahal ära proovitud ja täna saan tõesti südamest öelda, et ma ei muudaks oma senises elus mitte midagi! 

Olen tänulik igale ühele, kes minu elus on erinevatel ajaperioodidel oma rolle täitnud -nii neile, kes on täitnud nö. häid rolle, veel enam aga neile, kes on võtnud kanda selle kõige raskema osa ehk etendada kurja ja halba ainult selleks, et oleks võimalik läbi keeruliste olukordade muutuda veel paremaks inimeseks!


"Teraapiakabinet "        

Kui oled jõudnud eluetappi, kus värvid on muutunud halliks ja orienteerumine oma elus koormavaks ja stressirohkeks, on väga oluline paluda abi! 

Tean, kui raske on teha esimest sammu, kuid tea, et Sind võtab vastu inimene, kes on padrikutes piisavalt ekselnud. Mõistan Sind ja koos tegutsedes leiad lahendused, mis toovad tagasi värvid, südamerahu ning elurõõmu.


Päikest Teie päevadesse!Armastusega,
Kristel


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eelmine postitus

Nime sünnilugu- SunsetRise on 5!

Mäletan veel üsna erksalt ettevõtte SunsetRise saamislugu, mida saab lugeda postitusest " Kas kannapööre elus on mõistlik?" Posti...

Enim loetud postitused